Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Europa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Europa. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 16 grudnia 2014

Rośnie popyt na węgiel

Według danych zaprezentowanych przez Międzynarodową Agencję Energii (MAE), popyt na węgiel będzie stale rósł, a w roku 2019 ma osiągnąć on nadzwyczajny poziom 9 mld ton. Zdaniem ekspertów MAE, za zwiększone zapotrzebowanie na węgiel mają odpowiadać rozwijające się państwa azjatyckie, na czele z Chinami. Wzrost sprzedaży węgla w latach 2015-2019 wyniesie ok. 2,1 proc rocznie, w porównaniu do 3,3 proc. w przedziale czasowym 2010-2013. W 2019 roku Państwo Środka zgodnie z wyliczeniami będzie konsumować 60 proc. światowego wydobycia węgla. Malejące zamówienia w Europie i w Stanach Zjednoczonych, z nawiązką zostaną pokryte ekspansją na nowych rynkach zbytu. Nowe ustawodawstwo związane z ochroną środowiska naturalnego, nie spowoduje zatrzymania produkcji i użycia węgla w przemyśle. Węgiel jest istotnym elementem ogólnie pojętego bezpieczeństwa energetycznego. Jak twierdzi dyrektor wykonawczy MAE Maria van der Hoeven, problemem nie jest samo wykorzystanie węgla w gospodarkach poszczególnych państw, ale sposób w jaki węgiel jest stosowany. Dlatego należy przeznaczyć środki finansowe na opracowanie i wdrożenie technologii przemysłowego wychwytywania i sekwestracji CO2. Ponadto obecnie funkcjonujące elektrownie węglowe muszą być zmodernizowane, przede wszystkim w krajach rozwijających się.

Źródło: wnp.pl.

poniedziałek, 15 grudnia 2014

Chińczycy zainteresowani zlokalizowaniem fabryki elektrycznych autobusów w Polsce

Niemiecki wortal o tematyce samochodowej – automobil-produktion.de, uzyskał informację od menedżera chińskiego koncernu BYD, Isbranda Ho, że ich przedsiębiorstwo jest zainteresowane uruchomieniem dwóch fabryk swoich autobusów elektrycznych, z tego jedna z nich miałaby dostarczać autobusy na rynek Europy Zachodniej i zostałaby ulokowana w Wielkiej Brytanii. Druga fabryka powinna być uruchomiona w Polsce i obsługiwać rynki Europy Wschodniej, w tym Rosję i Bałkany. Przy czym pierwotna lokalizacja była wyznaczona na Słowacji, w Preszowie. Lecz Polska w swoich atutach posiada m.in. dostęp do morza, połączenia z Rosją i o wiele większy rynek wewnętrzny. Dwa autobusy elektryczne marki BYD jeżdżą już po ulicach Londynu. A 35 sztuk zamówiło amsterdamskie lotnisko Schiphol. Testowano je także w Paryżu, Bremie, Bonn, Madrycie i Salzburgu. Pojazdy z napędem elektrycznym firmy BYD mają 12 metrów długości i posiadają zasięg do 250 km.

Źródło: wnp.pl.